Засідання круглого столу на тему: «24 роки Конституції України: здобутки та виклики»

25 червня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ кафедрою конституційного та міжнародного права факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки було проведено засідання круглого столу на тему: «24 роки Конституції України: здобутки та виклики», присвячене річниці прийняття Конституції України. Серед учасників заходу – науково-педагогічні працівники Одеського державного університету внутрішніх справ, студенти та курсанти вишу, представники інших закладів вищої освіти України.

????????????????????????????????????dsc_0194Відкрив засідання Член конституційної ради при Президентові України д.ю.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Михайло Баймуратов, головний консультант відділу теорії та практики законотворчої діяльності Інституту законодавства Верховної Ради України, який виступив із вітальним словом. Він відзначив актуальність і своєчасність проведення такого заходу та побажав плідної праці його учасникам.

Були розглянуті актуальні питання конституційної реформи, тенденції розвитку таких базових інститутів конституціоналізму, як інститут народовладдя, парламентаризму, інститут Президента, розвиток конституційної юстиції в Україні тощо. Було обговорено багато складних і важливих питань, кожна доповідь викликала жваву дискусію.

Завершив засідання круглого столу завідувач кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ Микола Юрченко, звернувшись до всіх учасників зі словами подяки за участь і цікаву та плідну співпрацю.

img_8551img_8560img_8573img_8574