Запрошуємо на День відкритих дверей!

У зв”язку з відзначенням 95-ї річниці від Дня утворення Одеського державного університету внутрішніх справ 24 та 25 лютого 2017 року заклад вищої освіти радо запрошує всіх бажаючих на Дні відкритих дверей.

24.02.2017 заходи проходитимуть з 15.00 до 16.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Буде продемонстровано виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри університету, тир, спортивну залу.

25.02.2017 заходи проходитимуть з 10.00 до 11.00 год. за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4. Буде проведено екскурсію на провідні кафедри університету, факультети № 1 та  № 3, ознайомлено з умовами проживання та побуту курсантів університету, а також організовано відвідування музею історії ОДУВС.

Аналогічні заходи також буде проведено на Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ 25.02.2017 з 10.00 до 11.00 год. за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1.

Вступ до нашого в закладу вищої освіти – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС