• Українська
  • English
×

Запрошуємо на День відкритих дверей!

29 березня Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей.

Заходи проходитимуть з 15.00 до 16.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Поряд з виступом представника приймальної комісії з інформацією про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ будуть продемонстровані виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри вишу, а також відвідано тир та спортивну залу ОДУВС.

Аналогічні заходи будуть проведені у Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ 29 березня. Початок о 10.00 год. за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1. На гостей чекає екскурсія по факультету, інформаційно-методичне спілкування з керівниками навчального закладу, майстер-клас з вогневої підготовки та демонстрація умов здачі вступного випробування з фізичної підготовки.

Вступ до нашого закладу вищої освіти – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС