Запрошуємо на День відкритих дверей!

27 листопада Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей.

Заходи проходитимуть з 14.00 до 15.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Поряд з виступом представника Приймальної комісії з інформацією про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ будуть продемонстровані виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри вишу, а також відвідано тир та спортивну залу ОДУВС.

Вступ до нашого закладу вищої освіти – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну та вкрай затребувану в країні спеціальність, стати всебічно розвиненою та гармонійною особою, це можливість зі звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права та свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС