Запрошуємо на День відкритих дверей!

20 вересня 2018 року Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей.

Заходи проходитимуть з 14.00 до 15.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Поряд з виступом представника приймальної комісії з інформацією про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ буде продемонстровано виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри вишу, а також відвідано тир та спортивну залу ОДУВС.

Вступ до нашого закладу вищої освіти – це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати усебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість із звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права і свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС