Запрошуємо на День відкритих дверей! — ОДУВС

Запрошуємо на День відкритих дверей!

15 та 16 червня 2018 року Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на Дні відкритих дверей.

15.06.2018 заходи проходитимуть з 15.00 до 16.00 за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1. Буде продемонстровано виступи художньої самодіяльності університету, проведено ознайомчу екскурсію на провідні кафедри університету, тир, спортивну залу.

16.06.2018 заходи проходитимуть з 10.00 до 11.00 за адресою: м. Одеса, провулок Сабанський, 4. Буде проведено екскурсію на провідні кафедри університету, факультети № 1 та  № 3, ознайомлено з умовами проживання та побуту курсантів університету, а також організовано відвідування музею історії ОДУВС.

Аналогічні заходи також буде проведено в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ 30.06.2018 з 10.00 до 11.00 за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1.

Вступ до нашого закладу вищої освіти — це унікальна можливість отримати цікаву, благородну і вкрай затребувану в країні спеціальність, стати всебічно розвиненою і гармонійною особою, це можливість зі звичайного школяра стати справжнім юристом та правоохоронцем, який охороняє права й свободи людини, честь держави та вірно служить Українському народові.

Приймальна комісія ОДУВС