Запрошуємо молодь з Криму та Донбасу на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ

2c7234e7-9fea-4772-953f-9ba2568dc6edОсвітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» вже працюють на базі Одеського державного університету внутрішніх справ. «Це можливість здобути якісну освіту, вступивши до університету без проходження зовнішнього незалежного оцінювання з подальшим гарантованим працевлаштуванням в правоохоронних органах нашої держави», – наголосив ректор університету В’ячеслав Аброськін під час сьогоднішньої наради з керівним складом вишу.

39045271-2faf-4310-96e0-4312b15cfd4cУчасники наради обговорили питання, пов’язані з організацією діяльності освітніх центрів, а також порядком прийому до університету для здобуття вищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Слід зазначити, що раніше в Переліку уповноважених вищих навчальних закладів, які надають пільгові умови вступу для абітурієнтів з Криму, були відсутні правоохоронні виші. Відтепер освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», через які жителі тимчасово непідконтрольних територій можуть вступати до закладу вищої освіти за спрощеною системою, створені й на базі Одеського державного університету внутрішніх справ.