Запрошуємо до читального залу університету!

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці пам’ятні дати відзначаються згідно Указу Президента України № 99/2019 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України».

У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

У загальній бібліотеці Одеського державного університету оформлено книжкову виставку «Україна у Другій світовій війні», на якій представлені документальні видання, спогади, художня література. Бажаючих ознайомитися з виставкою запрошуємо до нашого читального залу.