Запобігання та протидія домашньому насильству

02 квітня для студентів 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Запобігання та протидія домашньому насильству».

4Спікерами на цьому занятті виступили заступник начальника відділу соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Сербул, фахівець із соціальної роботи Віктор Булка та професор кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності ХФ Юлія Кузьменко.

Під час лекції було приділено увагу щодо окреслення статей закону та висвітлення шляхів взаємодії НПУ з іншими державними та громадськими установами щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Було роздано роздатковий матеріал, зазначено коло громадських організацій та соціальних служб Херсонської області та конкретизовано телефони та осіб, з якими можна співпрацювати з цього питання.

Студенти ставили питання, що стосуються їх майбутньої практичної діяльності в юридичній сфері, та отримували повні та чіткі відповіді, з посиланнями на чинне законодавство України.