Заохочення працівників університету

dsc_0013_1dsc_0016_110 жовтня на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

Відзнаки та грамоти вручив ректор університету доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Так, за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість заохочувальною відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – нагрудним знаком “За безпеку народу” нагороджено Олександра Дубенка, начальника відділу юридичного забезпечення.

Відзнакою МВС України — Подякою нагороджено:

dsc_0027_1dsc_0019_1— Розанну Арустамову, провідного юрисконсульта відділу юридичного забезпечення;

— Ксенію Ковальову, провідного юрисконсульта відділу юридичного забезпечення.

Також за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків, вагомі досягнення у службовій діяльності та з нагоди відзначення Дня юриста почесною Грамотою Одеського міського голови нагороджено:

— Поліну Балтаджи, декана факультету № 4;

— Володимира Дрішлюка, професора кафедри господарсько-правових дисциплін;

????????????????????????????????????dsc_0031_1— Ганну Журавльову, викладача циклу загальноправових дисциплін Одеського центру первинної професійної підготовки “Академія поліції”.

Разом з цим, почесною Грамотою Одеської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток юридичної науки та освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців-юристів, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста нагороджено Ганну Гебу, провідного фахівця відділу матеріального забезпечення.