Заохочення працівників та курсантів університету

24 жовтня на черговому засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам та курсантам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, активну участь у науковій роботі та громадському житті університету.

Відзнаки та почесні грамоти вручив перший проректор університету Павло Берназ.

Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток юридичної освіти і науки та з нагоди відзначення Дня юриста Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка» нагороджено провідного фахівця відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю Водька Миколу Петровича.

За заслуги в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у забезпечення розвитку вітчизняної освіти, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України Почесною Грамотою Одеської обласної державної адміністрації нагороджено полковника поліції Сергія Медведенка, декана факультету № 2. Також за досягнення високих показників у навчанні та з нагоди Дня захисника України Почесною Грамотою Одеської облдержадміністрації нагороджено капрала поліції Івана Чередніченка, курсанта 4-го курсу факультету № 3.

Подяку від Благодійного фонду «Рахмім» за активне сприяння в процесі освіти школярів під час канікул, проведення цікавих екскурсій-демонстрацій вручено завідувачу кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майору поліції Олександру Зайцю.

Разом з цим, перший проректор вишу привітав з Днем народження завідувача кафедри кримінального права та кримінології майора поліції Оксану Гритенко, побажавши їй міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги та родинного затишку.