Заохочення працівників та курсантів університету

15 листопада 2017 року на засіданні ректорату Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось урочисте вручення працівникам та курсантам вишу нагород за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків.

Листи подяки вручив перший проректор університету кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул.

Так, за сумлінне ставлення до несення служби під час надання практичної допомоги працівникам із забезпечення публічної безпеки і порядку у м. Одесі листами подяки начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області нагороджено капітана поліції Максима Боданюка, провідного фахівця факультету № 3, та капрала поліції Артема Білоусова, курсанта 4-го курсу факультету № 3.

Разом з цим, перший проректор вишу привітав з Днем народження підполковника поліції Наталію Домброван, начальника відділу наукової роботи, та Валентину Меркулову, професора кафедри кримінального права та кримінології, побажавши їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, благополуччя та родинного затишку.