Заохочення до Дня Конституції України

img_5480Сьогодні, 30 червня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання ректорату.

На початку заходу ректор університету В’ячеслав Аброськін вручив особовому складу відзнаки з нагоди Дня Конституції України.

Так, за сумлінну працю, вагомі особисті досягнення у професійній діяльності та зразкове виконання функціональних обов’язків:

img_5483– відомчою заохочувальною відзнакою МВС – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено майора поліції Лейлу Дундич, завідувача навчально-методичного відділення Херсонського факультету;

– «Подяку Міністерства внутрішніх справ України» оголошено Аллі Бочевар, начальнику відділу міжнародного співробітництва.

За сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків та з нагоди 24-ї річниці Дня Конституції України Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації заохочено:

img_5489– Ірину Григорецьку, доцента кафедри трудового, земельного та господарського права навчально-наукового інституту права та кібербезпеки;

– Наталію Проданець, фахівця факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

– Олену Чернецьку, провідного фахівця відділення забезпечення діяльності Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

img_5494Разом з цим, Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено:

– Аллу Журавель, професора кафедри трудового, земельного та господарського права навчально-наукового інституту права та кібербезпеки;

– Андрія Бурангулова, викладача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у зміцнення юридичного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ листом подяки ректора нагороджено майора поліції Олександра Дубенка.

img_5497img_5501img_5507