Заняття за системою «Краут-контроль»

51023 травня на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбулися заняття для слухачів Центру первинної професійної підготовки за системою «Краут-контроль». Заняття проводили інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції в Херсонській області.

Інспектори ділилися практичним досвідом, отриманим під час несення служби з охорони громадського порядку, з майбутніми колегами. Командир роти ТОР ознайомив зі спеціальним обладнанням, яке створює додатковий захист під час масових заворушень та відпрацювання небезпечних викликів.

Слухачі Центру первинної професійної підготовки Херсонського факультету відпрацювали дії поліцейського на масових заходах. У майбутньому отримані навички допоможуть під час несення служби на місцях.