Заняття з організації діяльності служби дільничних офіцерів поліції

photo5404754689322495068photo540475468932249506727 листопада професором кафедри адміністративної діяльності поліції майором поліції Ізбаш К.С. спільно зі старшим інспектором ВДОП УПД ГУНП в Одеській області майором поліції Буламез Л.І. серед курсантів 201 навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проведено бінарне практичне заняття з дисципліни “Адміністративна діяльність поліції” за темою: «Організація діяльності служби дільничних офіцерів поліції».

Під час заняття відпрацьовано складання протоколу про адміністративне затримання особи, при цьому, звернено увагу на право та можливість особи на отримання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та надання невідкладної медичної допомоги при складанні вказаного протоколу. Під час проведення заняття майор поліції Буламез Л.І. поділився практичним досвідом та надав відповіді на запитання курсантів.