Заняття з іноземної мови в режимі відеоконференції

Для майбутніх поліцейських важливо знати та розуміти поняття «community policing».

????????????????????????????????????????Саме про це сьогодні говорили студенти другого курсу 2 та 5 групи спеціальності «правоохоронна діяльність» з викладачем кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Христиною Павлюк на практичному занятті з іноземної мови професійного спрямування в режимі відеоконференції.

Термін «community policing» не має усталеного перекладу. За змістом він складається з двох понять:

1) «community» – громада;

2) «policing» – правоохоронна (або поліцейська) діяльність.

Тобто community policing – правоохоронна діяльність, орієнтована на потреби місцевої громади. Студенти висловили свої міркування щодо того, наскільки важлива взаємодія правоохоронців з громадою для досягнення більш ефективного та дієвого контролю над злочинністю. А можливість мешканців громади побачити та поспілкуватись із поліцейськими суттєво підвищує відчуття безпеки у людей, довіру до поліції та задоволеність її роботою.  Також студенти прослухали аудіозаписи про особливості роботи та обов‘язки поліцейських, які співпрацюють з громадами.