Заняття з елементами тренінгу «Розвиток ефективної комунікації»

01 квітня в Одеському державному університеті внутрішніх справ фахівцем відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Іриною Гончарук сумісно з провідним психологом відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету Оленою Урясьєвою було проведено заняття з елементами тренінгу «Розвиток ефективної комунікації» серед курсантів 1-го курсу факультетів № 1,  № 2, № 3.

media-share-0-02-05-3a14bc0679d514b84b1cc18f18d3a5db7b3f26435c4552576115486abc3a6e06-7fed1862-86dd-4e05-9af0-44cccfb8fc2aПроведене заняття мало на меті підвищення рівня взаєморозуміння між навчальними взводами та факультетами університету, командоутворення та виявлення аспектів та особливостей взаємодії між курсантами. Використані методики з елементами тренінгу надали можливість учасникам заходу покращити словниковий запас, проявити уміння слухати, домовлятися та працювати в команді на досягнення успіху.

Під час заняття необхідно було застосовувати уміння концентрувати увагу, демонструвати уяву та винахідливість, оскільки виконання завдань обмежувалось часом. В цілому мета оптимізації та розвитку групового процесу, які характеризуються довірливими відношеннями між учасниками, була досягнута. Курсанти вдосконалили свої навички щодо визначення групових цілей сумісної роботи, які стосуються досягнення загальної мети. Також в процесі тренінгового заняття курсанти 101, 102, 103 та 104 навчальних взводів мали змогу проявити себе у змагальній діяльності, що сприяла ще більшій командній згуртованості.

Наприкінці заняття визначилась команда-переможець. Отримано зворотній зв’язок від учасників щодо їх особистого розуміння того, на що спрямована кожна вправа, що позитивного, корисного кожен учасник взяв до свого комунікативного досвіду та уміння працювати в команді.