Залучення практичних працівників до навчального процесу

img_7235img_72537 листопада доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ Ольга Волокітенко провела бінарне лекційне заняття з адміністративного права на тему: «Адміністративний проступок» разом із старшим інспектором відділу дільничних офіцерів поліції ГУНП в Одеській області Борисом Патраманом.

Під час живого спілкування з практиком студенти дізнались поняття адміністративного проступку, які критерії відмежування адміністративного проступку від кримінального правопорушення, назвали ознаки адміністративної відповідальності та з’ясували, у чому ж полягають особливості адміністративної відповідальності юридичних осіб. Студенти з цікавістю ставили запитання та слухали відповіді на них.