Залучення фахівців університету до аналітичної роботи відділу кримінального аналізу м. Одеси

З 02 березня наукові співробітники науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу Одеського державного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Віктор Жогов та старший лейтенант поліції Олена Постол направлені до відділу кримінального аналізу ГУНП в Одеській області з метою надання допомоги практичному підрозділу та вдосконалення своїх практичних навичок боротьби зі злочинністю з використанням сучасних методів аналітики.

photo5282844748454932026photo5282844748454932027Під час несення служби у вказаному відділі співробітниками лабораторії вивчається практичний досвід з питань реалізації кримінального аналізу, а саме: організація здійснення інформаційно-аналітичної діяльності за конкретними кримінальними провадженнями; методи аналізу оперативної обстановки за невеликий проміжок часу та за конкретним видом протиправної діяльності; способи визначення пріоритетів щодо запобігання злочинності шляхом ідентифікації правопорушень та оцінки їх кримінальної загрози.

Співробітники лабораторії залучаються до розкриття резонансних злочинів у Одеському регіоні, поєднуючи роботу в кабінеті з виїздами на огляд місця події та прилеглої території.