ЗАЛУЧЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: ПОЄДНАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ

13 лютого 2017 року професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., доцентом підполковником поліції Катериною Рудой разом зі старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України підполковником поліції Оксаною Маланчук проведено лекцію для курсантів 3-го курсу факультету №1 з навчальної дисципліни «Адміністративна відповідальність» на тему «Особливості адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення».

Під час інтерактивної лекції Оксана Григорівна роз’яснила курсантам новели антикорупційного законодавства України, групи суб’єктів корупційних правопорушень та особливості притягнення осіб до адміністративної відповідальності за скоєння корупційних правопорушень, навела статистичні дані за корупційні правопорушення ГУНП в Одеській області, приклади з практичної діяльності попередження та виявлення корупційних правопорушень, а також поділилася практичним досвідом боротьби з корупційними правопорушеннями.

З цікавістю курсанти задавали запитання Оксані Григорівні про нові правила заповнення податкових декларацій, визначення корупційних ризиків та відмінностей адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності за скоєння корупційних правопорушень.

Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного права та адміністративного процесу приділяє значну увагу залученню практичних працівників до проведення занять з курсантами та студентами університету. Саме поєднання теоретичної та практичної складової освітнього процесу є запорукою якісної підготовки майбутніх правоохоронців.