Залучення практичних працівників до підготовки студентів ОДУВС

img_675328 жовтня доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ Ольга Волокітенко провела бінарну лекцію на тему: «Адміністративна відповідальність» з предмету “Адміністративне право” для студентів 2-го курсу «Правоохоронної діяльності» із залученням старшого інспектора з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області майора поліції Леоніда Буламеза.

Під  час лекції студенти дізнались, що адміністративна відповідальність є видом юридичної відповідальності, якій властиві її загальні ознаки. Крім того, адміністративна відповідальність має цілий ряд своїх специфічних особливостей, що дозволяють відрізнити її від інших видів відповідальності (кримінальної, дисциплінарної, цивільної).