Залучення практичних працівників до освітнього процесу в Херсонському факультеті ОДУВС

01 квітня 2018 року викладачем кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук капітаном поліції Щирською В.С. разом із старшим слідчим СВ Корабельного відділення поліції капітаном поліції Рябовою Ю.А. проведено практичне заняття для курсантів 3-го курсу Херсонського факультету ОДУВС з навчальної дисципліни «Досудове розслідування» на тему «Організація та проведення слідчим обшуку (огляду), тимчасове вилучення майна».

Під час практичного заняття Ю.А.Рябова роз’яснювала курсантам новітні аспекти кримінального процесуального законодавства, які вступили у законну дію нещодавно. Зверталася увага на зібрання необхідних документів для отримання ухвали суду про проведення обшуку. Слідчим наводилися приклади різних ситуацій з власного досвіду та шляхом дискусійного спілкування висвітлювався алгоритм дій слідчо-оперативної групи при проведенні обшуку та огляду. Особливу увагу було приділено реагуванню поліції на факти виявлення наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або вибухових пристроїв при проведенні обшуку.

У процесі проведеного заняття курсанти засвоювали комплекс практичних заходів працівників різних підрозділів поліції, набували та вдосконалювали нові знання. Майбутні поліцейські вчилися опрацьовувати первинну інформацію та засвоювали порядок реєстрації інформації, дії нарядів патрульної служби та слідчо-оперативних груп, складання реєстраційних та процесуальних документів з метою отримання ухвали суду для проведення обшуку.

Практичне заняття пройшло цікаво, викликало багато практичних запитань та залишило нові враження у курсантів.

Науково-педагогічний склад кафедри професійних та спеціальних дисциплін ХФ ОДУВС продовжує приділяти значну увагу залученню практичних працівників до проведення занять з курсантами. Саме поєднання теоретичної та практичної складової освітнього процесу є запорукою якісної підготовки майбутніх працівників поліції.