Очільник поліції Одещини провів практичне заняття з курсантами університету

eindex05 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ очільником поліції Одещини – доцентом кафедри кримінального процесу Олегом Бехом відпрацьовано практичні заняття з курсу: «Заходи забезпечення кримінального провадження» з курсантами 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Під час проведення практичних занять були розглянуті питання доцільності та обґрунтованості обрання запобіжних заходів особам, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень різних ступенів тяжкості.

dhzhveТакож увагу приділено вирішенню практичних задач. Відповіді вихованців вишу були  повні, детальні, аргументовані, тому такий спосіб організації співробітництва на заняттях виявився досить пізнавальним та ефективним.