Заходи профорієнтаційного спрямування

img-3fe9f9a1bd5874993608d248f8cd5f7b-vДоцентом кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Світланою Мирзою проведено профорієнтаційну роботу в місті Татарбунари Одеської області – НВК школі-гімназії, ЗОШ №1 та в селах Татарбунарського району: Лиман (середня школа), Борисівка (середня школа), Тарасівка (середня школа).

Учнів випускних класів було ознайомлено з вимогами вступу до ЗВО ОДУВС, а саме перевагами навчання у відомчому закладі, доведено особливості професії поліцейського та проведено лекції на такі теми, як: “Булінг” та “Адміністративна відповідальність неповнолітніх”.

За результатами даного заходу було підібрано кандидатів на навчання до університету.