Заходи профорієнтаційного спрямування серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва

26 лютого у приміщенні Палацу культури ГУНП в Миколаївській області відбулась зустріч учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва з представниками закладів вищої освіти системи МВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Профорієнтаційні заходи для майбутніх абітурієнтів проводили представники Національної академії внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Донецького юридичного інституту МВС України, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ.

Під час зустрічі координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко ознайомила учнів з життям університету, його факультетами, кафедрами, структурними підрозділами та розповіла про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Після інформаційного блоку увагу глядачів прикували творчі колективи ОДУВС: вокальна студія «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які виступили перед майбутніми абітурієнтами.

Щоразу, проводячи профорієнтаційні заходи, представники ОДУВС намагаються якнайкраще влаштувати знайомство з діяльністю університету, тому майбутні випускники завжди щиро вдячні за цікаве ознайомлення зі змістом професії юриста та правоохоронця, доступно викладену інформацію про один з провідних закладів вищої освіти системи МВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????