Захист стажування у форматі поліцейського квесту

11 лютого в Одеському державному університеті внутрішніх справ відповідно до вимог Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України, затвердженого наказом МВС України від 27.06.2013 № 621, та навчального плану підготовки відбувся захист стажування здобувачів вищої освіти факультету № 3 освітнього ступеня «магістр» з використанням поліцейського квесту «Огляд місця події», який проводився представниками кафедри кримінального процесу в умовах комісійного захисту результатів стажування.

img_3759До складу комісії по захисту стажування слухачів увійшли:

– голова комісії – завідувач кафедри кримінального процесу підполковник поліції Ганна Тетерятник;

– заступник голови комісії – заступник начальника ОМВ СУ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Жанна Мішина;

img_3773члени комісії:

– заступник начальника слідчого відділу ГУНП в АРК та м. Севастополі капітан поліції Юрій Трембіцький;

– старший слідчий слідчого відділу капітан поліції Наталія Погорельцева;

– доцент кафедри кримінального процесу факультету № 3 Ганна Мудрецька;

– старший викладач кафедри кримінального процесу факультету № 3 Дмитро Лісніченко.

Актуальністю сьогодення є проведення поліцейських квестів у закладах вищої освіти МВС, що є ефективним засобом закріплення теоретичних знань та розвитку практичних навичок, які необхідні курсантам у подальшій професійній діяльності.

Тож, наші вихованці показали гідний результат за підсумками захисту, виконали поставлені завдання, продемонстрували добру теоретичну та практичну підготовку.

img_3802img_3754  img_3799