Захист стажування курсантів Херсонського факультету

5612 лютого відбувся захист навчальної практики курсантів 2-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Під час захисту практики були присутні проректор державного університету – декан Херсонського факультету ОДУВС Олексій Соловей, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП23 в Херсонській області капітан поліції Ярослав Шанько, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Валерія Бондар, доцент кафедри Максим Бездольний, старший викладач кафедри Надія Шевченко.

Захист навчальної практики проходив у два етапи. Під час першого етапу члени комісії перевіряли відповідність матеріалів практики та рівень теоретичних знань. Друга частина складалася з відпрацювання здобувачами вищої освіти фабул поліцейського квесту, під час яких демонструвалися практичні дії дільничних офіцерів поліції.