Захист результатів проходження практики здобувачів вищої освіти

????????????????????????????????????????????????????????????????????????На факультеті № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки розпочато сесію з захисту результатів проходження практики здобувачів вищої освіти.

Здобувачі освітнього рівня «магістр» спеціальності 081 «Право» представили членам комісії результати проходження науково-педагогічної практики та презентували матеріали.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Під час проходження практики студенти ознайомились з основними методами викладання навчальних дисциплін, ознайомились з сучасними формами навчально-виховної роботи та з моделями реалізації основних завдань концепції української національної освіти.

Студенти освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 081 «Право» поділились першими враженнями від проходження навчальної практики. Базами практики виступили основні замовними та партнери університету:???????????????????????????????????????????????????????????????????????? Головне управління Національної поліції в Одеській області, Прокуратура Одеської області, Головне територіальне управління юстиції в Одеській області, Київський районний суд м. Одеси, Головне управління Державної міграційної служби України в Одеській області, Одеський апеляційний суд.