[gtranslate]

Захід профорієнтаційного спрямування серед слухачів «Академії поліції» ОДУВС

13 квітня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором державного університету Андрієм Холостенком провели профорієнтаційний захід серед слухачів Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Під час зустрічі декан факультету № 2 ННІЗДН Сергій Деревянкін спільно з координатором профорієнтаційної роботи вишу Оксаною Юрочко розповіли поліцейським про університет, умови здобуття освітнього ступеня «бакалавр», «магістр» за денною та заочною формами навчання, за контрактом та державним замовленням.

Тож, понад 200 слухачів, які проходять навчання в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції», дізнались про переваги здобуття вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ.