«Англійське чаювання» серед курсантів ОДУВС

viber-imageБританці — одна з найбільш «чайних» націй світу. Саме про англійське чаювання ходять легенди, і це не випадково. Адже, чай прийнято пити тричі на день: за сніданком, о першій годині дня і о п’ятій годині — знамениті five o clock. А найпопулярнішим сортом чаю вважається — звичайно ж, ерл грей, у який додають молоко.

viber-image2Так, старшим викладачем кафедри іноземних мов Катериною Драпалюк та викладачем кафедри Вікторією Бєлоусовою  серед курсантів 1-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено захід «Англійське чаювання».

viber-image7Всі присутні на заході мали чудову нагоду отримати багато цікавої інформації та переглянути відеосюжети про англійські традиції чаювання і його корисні властивості, історію, етикет вживання цього напою.

Вдалим завершенням заходу стало справжнє англійське чаювання, під час якого присутні відчули себе справжніми англійцями.