EnglishUkrainian

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ОЦІНЮВАННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ РЯДИ СТУДЕНТІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПОПОВНЯТЬ ЦЬОГОРІЧНІ ВИПУСКНИКИ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

З самого ранку 21 липня в Херсонському факультеті ОДУВС проходили конкурсні вступні випробування, які складали абітурієнти для здобуття права навчатися на денній формі зі спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність».

Проведена напередодні консультація та цільовий інструктаж вступників за участі керівництва закладу й членів предметної комісії забезпечили організоване проведення конкурсу з оцінювання фізичних здібностей кандидатів на навчання. Особливо ретельно Приймальною комісією перевірялася наявність медичної довідки за формою 086У щодо стану здоров’я молодих людей.

Усього виявили бажання навчатись за вищезазначеною спеціальністю саме в Херсонському факультеті ОДУВС більше ста тридцяти вчорашніх випускників із південного регіону України, які зареєструвалися на сайті інформаційної системи «Конкурс». Біля половини з них брали безпосередню участь у складанні вступних випробувань − конкурсу фізичних здібностей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Як відзначили самі абітурієнти (особливо ті, які декілька днів назад  брали участь в аналогічному конкурсі при вступі на бюджетні місця), нормативи та критерії оцінювання для майбутніх студентів є дещо «демократичнішими». Але це ніяк не знижуватиме в майбутньому вимоги, які будуть ставитися до студентів цієї спеціальності викладачами кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки при проведенні занять з фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки.

На черзі − своєчасне подання оригіналів документів до Приймальної комісії вишу. На відміну від курсантів нового набору, в студентів є більше часу для відпочинку після екзаменаційних хвилювань. Їх засмаглими та з бажанням навчатися з новими товаришами, з якими вони познайомилися під час вступу до закладу освіти, науково-педагогічний склад Херсонського факультету чекатиме 1 вересня на святі Дня знань.

Вайда Т.С., Херсонський факультет