З нагоди відзначення Дня кримськотатарського прапора

До Дня національного прапора кримських татар, який щороку 26 червня відзначають в Україні, в Одеському державному університеті внутрішніх справ на будівлі головного навчального корпусу вишу замайорів національний стяг кримських татар.

День кримськотатарського прапора відзначається в Україні з 2010 року. Датою святкування був обраний перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, що відбувся 26-27 червня в Сімферополі у 1991 році. Прапор кримських татар – полотно блакитного кольору із зображеним на ньому знаком – тамгою золотого кольору. Блакитний колір полотнища – символ неба. Він є традиційним для тюркських народів.

Нагадуємо, що у 2008 році до складу Одеського державного університету внутрішніх справ було введено Кримський юридичний інститут, який, на жаль, сьогодні залишився в умовах російської окупації Криму. Але вже зараз, завдяки створеному на базі ОДУВС освітньому  центру «Крим-Україна», ми маємо можливість приймати на навчання молодь з тимчасово окупованої території Криму за спрощеною системою і дуже на них чекаємо.