З нагоди дня народження Ліни Костенко та Всесвітнього дня поезії в бібліотеці університету відбулась літературна година

photo5380096341478322525photo5379793060952650260З нагоди дня народження Ліни Костенко та напередодні Всесвітнього дня поезії сьогодні в бібліотеці відбулась літературна година, спікерами якої стали доцентка Одеського національного університету імені І.І. Мечникова Ірина Нечиталюк та поет Андрій Хаєцький.

На заході були присутні курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування та студенти навчально-наукового інституту права та кібербезпеки.

Ірина Володимирівна акцентувала увагу на сучасних поетах, закликала молодь цікавитися, читати. Андрій Хаєцький розповів про свою творчість, читав свої вірші та поезію Ліни Костенко. Відбулась жвава дискусія про роль поетичного слова в житті людини.