З нагоди 99-ї річниці закладу освіти відбулась презентація нового навчального посібника

photo_2021-02-18_15-20-25З нагоди 99-ї річниці закладу освіти авторським колективом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ разом із заступником начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області капітаном поліції Ярославом Шаньком було презентовано навчальний посібник, який розроблено для здобувачів вищої освіти закладів зі специфічними умовами навчання МВС та працівників органів та підрозділів Національної поліції.

У посібнику представлено алгоритм дій поліцейських та особливості складання адміністративних матеріалів. Науковці впевнені, що це видання допоможе як майбутнім, так і діючим поліцейським під час виконання своїх службових обов’язків.