Юридична клініка ОДУВС вступила до Асоціації юридичних клінік України

Завідувач Юридичної клініки Одеського державного університету внутрішніх справ Юлія Шмаленко взяла участь у Всеукраїнському Форумі Асоціацій юридичних клінік України – 2020: Відповідальний бізнес і права людини, який об’єднав представників юридичних клінік зі всієї України у Кривому Розі 13-14 березня 2020 року.

image2Юридична клініка ОДУВС була прийнята до Асоціації юридичних клінік України за результатами роботи, про яку доповіла її очільниця. Під час Форуму були обговорені актуальні питання щодо функціонування юридичних клінік та їх участі у суспільних процесах.

Також Юлія Шмаленко взяла участь у онлайн тренінгу з удосконалення навичок розробки та проведення курсів Street Law у юридичній клініці, який проводив Ділейн Свенсон, професор юридичного факультету Люблінського католицького університету (Польща) та директор і засновник Центру розвитку юридичних навичок. На прикладі теми захисту прав споживачів учасники Форуму отримали можливість розробити Fact Patterns з курсу Street Law, готового до використання у практиці юридичних клінік.

image1  image3 image4