• Українська
  • English
×

Яскраве нагородження переможців конкурсу «Забезпечення прав людини Національною поліцією в умовах карантину» (Відео)

Сьогодні, 26 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу творчих робіт «Забезпечення прав людини Національною поліцією в умовах карантину», який було ініційовано кафедрою кримінального процесу вишу.

img_3403img_3419Творчі таланти були заохочені пам’ятними призами від ректора університету генерала поліції другого рангу В’ячеслава Аброськіна, начальника ГУНП в Одеській області генерала поліції третього рангу Олега Беха, начальника Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції НП полковника поліції Юрія Виходця та кафедри.

Очільник вишу В’ячеслав Аброськін подякував організаторам конкурсу на чолі з завідувачем кафедри кримінального процесу підполковником поліції Ганною Тетерятник і учасникам за розвиток творчого потенціалу майбутніх правоохоронців та юристів. «Ми працюємо над підготовкою та вихованням гідних висококваліфікованих офіцерів поліції, які повинні не тільки володіти необхідними знаннями та навичками, а й бути всебічно розвинутими особистостями. img_3359img_3410В нашому університеті створюються всі умови для розвитку їх наукового, спортивного та творчого потенціалу, і подібні конкурси є тому підтвердженням», – додав ректор університету.

Своєю чергою очільник поліції Одещини Олег Бех зазначив: “У нас сьогодні дуже багато завдань перед суспільством та дуже багато роботи. Тому від кожного з вас залежить, яким чином ви будете підготовлені до практичної діяльності, яка на вас чекає в майбутньому”.

img_3310img_3314Переможці та призери отримали сучасні стильні подарунки – фітнес-браслети, павербанки, флешки, ручки та дипломи.

Свої натхнення та здібності учасники могли проявити в есе, презентаціях, колажах, відеороликах, малюнках, віршах за темою конкурсу.

На адресу оргкомітету надійшло близько 50 робіт, тому визначити кращих було справою непростою, але нагороди завжди знаходять своїх героїв.

Так, у номінації «Есе» кращими стали роботи слухача магістратури університету старшого лейтенанта поліції Ганни Симонової, курсанток 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Ольги Павлюк та Альвіни Зайченко.

img_3332img_3416У номінації «Презентація» перемогли курсанти 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Анастасія Шаран, Ксенія Устющева, Максим Поляков та наймолодша учасниця конкурсу – студентка Юридичного коледжу «ОЮА» Анастасія Шор.

За кращий колаж було відзначено курсанта 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Вадима Бурбана, а кращим відео став ролик курсантки 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Діани Пєнкової.

На завершення заходу учасники зробили пам’ятне фото на згадку.

img_3291 img_3293 img_3294    img_3305img_3350img_3317 img_3322  img_3335 img_3345 img_3353  img_3367  img_3376  img_3382 img_3390   img_3418