Яскраве курсантське дозвілля

1719За плечима студентів та курсантів Херсонського факультету важкий та напружений навчальний рік. Останні іспити складені, в залікових книжках проставлені останні відмітки.

Курсанти 2-го курсу вирішили закінчити навчальний рік й одночасно розпочати літній відпочинок маленькою подорожжю на теплоході плавнями Дніпра. Поліцейський однострій змінили на пляжні шорти та капці, одягли купальники, озброїлися гарним настроєм та вирушили в дорогу. 220Викладачі Олена Камінська та Олег Федорченко допомогли організувати цю подорож у стилі піратської вечірки з веселими завданнями, кумедними конкурсами, піснями та вихилясами.

Зворушливим презентом віддячили курсанти свого курсового офіцера, а за сумісництвом «другу маму», майора поліції Ніну Голенко. Під загальні аплодисменти їй вручили шикарний букет квітів з багатослівним надписом-присвяченням за постійну турботу та материнське піклування.

А потім були смачний пікнік та купання в притоках Дніпра.

1821??????????