«Ярмарок професій» за участі представників ОДУВС

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

img_8617Так, 24 жовтня представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у «Ярмарку професій» для учнів випускних класів Іванівського району Одеської області.

img_8595Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками ОДУВС, дізнатись про умови навчання та отримати  кваліфіковані відповіді на запитання.

Разом з цим, жвавий інтерес у всіх присутніх викликали творчі колективи університету – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які вразили глядачів своїм оригінальним талантом, високою професійністю та почуттям гумору. Також не залишились поза увагою показові виступи курсантів університету – майстрів рукопашного бою.

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про професії.

img_8597 img_8605 img_8610