• Українська
  • English
×

Якісне поєднання теорії та практики – запорука підготовки високопрофесійних офіцерів поліції

whatsapp-image-2020-04-29-at-12-23-08Сьогодні, 29 квітня, відбулась робоча зустріч начальника ГУНП в Одеській області, доцента кафедри кримінального процесу ОДУВС за сумісництвом кандидата юридичних наук генерала поліції третього рангу Олега Беха та завідувачки кафедри кримінального процесу ОДУВС кандидата юридичних наук підполковника поліції Ганни Тетерятник. Під час зустрічі були обговорені питання вдосконалення підготовки майбутніх бакалаврів, магістрів, аспірантів та докторантів університету.

whatsapp-image-2020-04-29-at-12-23-08-1Олег Бех акцентував увагу на необхідності проведення бінарних занять із залученням працівників практичних підрозділів, спільних тренінгів з використанням полігонів університету та сил і засобів ГУНП: «Я завжди пояснюю своїм співробітникам, що знання теорії – це основа основ, але без вміння практичного застосування здобутих знань професійна та ефективна робота поліцейського неможлива.  При цьому, ці практичні навички та вміння, їх ази, вони повинні засвоїти іще під час навчання в університеті. whatsapp-image-2020-04-29-at-12-23-10Під час проведення занять з курсантами я звернув увагу на теми, які потребують додаткового роз’яснення саме від працівників практичних підрозділів і готовий всебічно підтримувати університет у наданні такої допомоги. У вас є чудовий приклад в особі вашого ректора – людини з багаторічним досвідом, який сьогодні очолює навчальний заклад».

Впродовж розмови були обговорені питання залучення курсантів до несення служби під час карантину та поєднання їхньої служби із дистанційним навчанням. Очільник ГУНП також запропонував проведення низки спільних заходів із використанням сучасних інформаційних технологій, які можуть бути реалізовані і у віртуальному режимі.

«Ми робимо спільну справу, від якої залежить майбутнє української поліції, адже гарно підготовлений курсант стане високопрофесійним офіцером, який служитиме на користь нашої держави», – підсумував зустріч Олег Бех.