[gtranslate]

Я СКЛАДАЮ СЕСІЮ БЕЗ ХАБАРІВ

Студенти факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ долучилися до Всеукраїнської акції «Я складаю сесію без хабарів».

2Метою акції є зменшення рівня толерантності до корупції у сфері вищої освіти. Ця акція діє на постійній основі вже два роки в більшості регіонів країни.

Для участі в акції необхідно зробити фотографію з картинками «Я складаю сесію без хабарів» та викласти в соціальну мережу з двома обов’язковими хештегами #СКД_сесія_без_хабарів та #назва ЗВО.

3Переможців акції буде визначено в трьох номінаціях:

– найкреативніше фото;

– найбільша кількість фото з одного університету;

– унікальна номінація (тут можна проявити весь талант та потенціал студентів антихабарників!).

Акція триватиме до 10 липня 2018 року включно. Результати будуть оголошені 11 липня. Організаторами акції є ГО «Студентський контроль діє».

Тож, найголовніше привернути увагу студентів та надати їм інструменти, які б допомогли їм заявити про свою позицію та допомогти тим, хто хоче це зробити, але боїться.

Процес змін і боротьби з корупцією є досить тривалим, але саме студенти — як рушійна сила суспільства — повинні розпочати цей процес. Кожен із нас має розуміти, що ми повинні бути тією зміною, яку хочемо бачити у світі, і зараз є чудова нагода довести це і разом сказати «НІ!» корупції.