ВЗАЄМОДІЯ З МЕДИЧНИМИ УСТАНОВАМИ У ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ НАРКОМАНІЇ

На виконання рішення Робочої наради з керівниками закладів освіти МВС України від 12.12.2017 р. та Доручення ОДУВС від 18.12.2017 р. № 101 «Про розроблення навчально-методичного забезпечення з підготовки кадрів для підрозділів протидії наркозлочинності НПУ»,32 з метою підвищення якості освітнього процесу, спрямованого на формування кваліфікованих та компетентних кадрів, Одеським державним університетом внутрішніх справ налагоджено взаємодію з медичними установами Одещини, зокрема, з Одеським обласним медичним центром психічного здоров’я.

В рамках взаємодії заплановано залучення працівників медичних установ до викладання навчальних дисциплін з проблем протидії поширенню наркоманії.

Працівники Одеського обласного медичного центру психічного здоров’я надали університету методичні матеріали для опрацювання та включення у програми підготовки здобувачів вищої освіти.