Взаємодія Центру добрих справ університету з Одеською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

1e05364a-ce6b-4297-8c4f-0a22227ded2dСьогодні, 10 квітня, до Одеського державного університету внутрішніх справ завітав голова Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Євген Жаріков.

6b8b60e8-08c7-4c15-80ec-7b60d55c0721Під час зустрічі з ректором університету В’ячеславом Аброськіним та представницею координаційного штабу Центру добрих справ вишу Вікторією Томашевською керівник громадської організації звернувся з проханням про допомогу у здійсненні адресної доставки волонтерами Центру добрих справ університету.

Євген Жаріков запевнив, що всі залучені учасники благодійної 537fd4cf-cb85-4994-bfb3-86e3ce4fac54акції будуть детально проінструктовані та забезпечені всіма засобами індивідуального захисту.

Курсанти та студенти університету спільно з представниками Товариства Червоного Хреста України надаватимуть допомогу людям похилого віку, переселенцям та тим, хто в умовах карантинних обмежень потребує посиленої уваги та піклування.

Сторони домовилися про налагодження тісної співпраці та об’єднання спільних зусиль задля забезпечення безпеки і здоров’я наших громадян.