Всеукраїнська науково-практична конференція у Херсонському факультеті ОДУВС

153Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ вдруге приймає учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Професійна підготовка поліцейських в Україні: методологія, теорія, практика».

Серед учасників заходу – науковці Державного науково-дослідного інституту МВС України, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, Одеського державного університету внутрішніх справ, курсанти та студенти закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку за напрямом роботи конференції.

У фойє навчального корпусу представлено виставку сучасної наукової літератури з питань вищої юридичної освіти, професійної підготовки поліцейських в Україні та міжнародних зв’язків в галузі правоохоронної діяльності, підготовлену за участі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара та бібліотеки Херсонського факультету ОДУВС.

Під час офіційного відкриття ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції заступник декана Херсонського факультету Віра Галунько вручила почесні грамоти та відзнаки викладачам, студентам та курсантам навчального закладу з нагоди Дня науки за активну участь та досягнення у науковій роботі.

Зробивши фото на згадку, учасники конференції приступили до роботи в секціях.

13img_0286 img_0275 img_0276 img_0277 img_0285 img_0287 img_0288 img_0292 img_0302img_0389img_0397img_0403img_0412img_0414