Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні напрями в галузі права та освіти»

12 квітня в Херсонському факультеті Одеського державного університету внутрішніх справ кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу проведено заочну Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Новітні напрями в галузі права та освіти». Робота конференції відбувалася у площині трьох секцій:

1– Питання теорії і практики розвитку права в сучасному світі.

– Сучасна освіта: методологія, теорія і практика.

2– Підготовка сучасних фахівців до майбутньої професійної діяльності у галузі права і освіти.

У заході взяли участь 12 закладів вищої освіти: Кропівницького, Миколаєва, Харкова, Херсону, Первомайська, Хмельницького, Вінниці. Активними учасниками наукового дискурсу стали 6 докторів наук, 17 кандидатів наук, 18 викладачів та 17 студентів. За результатами конференції видано збірник матеріалів тез.

Плекаючи кращі вітчизняні традиції, викладачі кафедри Бондар В.В., Кузьменко Ю.В., Шевченко Н.Г., Валькова Є.В., Божок С.Г. та курсанти 2 курсу висадили дворічні дубки на території факультету на добру згадку про цей захід. Нехай ці дерева зростають, а науковий потенціал нашої української спільноти нарощується повсякчас.