Візит представників ОДУВС до Варненського вільного університету Черноризець Храбър

dscn1498img_1479На запрошення Варненського вільного університету Черноризець Храбър, декан факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ Поліна Балтаджи, професор кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Віктор Конопельський, т.в.о. завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Максим Корнієнко, завідувач кафедри теорії та філософії права факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Лілія Матвєєва, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Юлія Шмаленко у складі делегації із представників закладів вищої освіти Болгарії, України, Грузії та Хорватії в період з 14 до 23 вересня перебували у службовому відрядженні у місті Варна, Болгарія.

img_3416img_3543Метою відрядження була участь у роботі IV Міжнародного науково-практичного форуму «Інновації в науці: виклики сучасності» 14-23 вересня 2019 р., Болгарія – Україна та в Міжнародному стажуванні з подальшим отриманням сертифікатів міжнародного зразку, обміну досвідом у навчанні та проведення переговорів щодо напрямів подальшого співробітництва.

Для учасників делегації керівниками Українсько-Болгарського науково-практичного форуму проведено ознайомлення з Варненським вільним університетом ім. Чорноризця Храбра, умовами прийому та навчання в університеті, а також зустріч з деканом юридичного факультету.

img_3542img_3546Взято участь у науковому семінарі «Потенціал науки вищої школи в розвитку економіки знань та системі наукових досліджень»; тренінгу «Безперервний професійний розвиток фахівців в умовах формальної, неформальної та інформальної освіти: ключові компетентності і ресурси»; тренінгу «Селф – коучинг як технологія самолідерства та управління професійними змінами»; майстер класі «Створення сучасної інфраструктури інноваційного освітнього процесу. Науково-методичний менджмент освітніх інновацій»; навчальній дискусії «Координація взаємодії держави, бізнесу і науки»; у дискусії діалог «Індикатори інноваційної діяльності у сфері науки та освіти»; методологічному семінарі «Формування правового поля для розвитку міжнародної співпраці»; круглому столі з представниками юридичного та економічного факультетів; воркшопі «Андрагогічні засади підготовки сучасного фахівця в закладі вищої освіти: інноваційні форми, методи, технології»; панельній дискусії «Створення спільної наукової бази в перспективних сферах»; інтегрованому семінарі «Підсилення інтеграційних процесів в науці вищої школи».

img_3547img_3548Проведено обговорення перспектив майбутнього партнерства між вищими навчальними закладами Болгарії, Грузії, Хорватії, а також шляхи обміну досвідом щодо реалізації спільних програм та проектів.

За підсумками зустрічей досягнуто домовленості щодо направлення зусиль науковців на розроблення та удосконалення наявних зв’язків між Україною, Болгарією та Грузією.

По закінченню IV Міжнародного науково-практичного форуму отримані відповідні сертифікати.

Разом з цим, отримано позитивний досвід, використання якого сприятиме підготовці Одеським державним університетом внутрішніх справ висококваліфікованих фахівців для органів Національної поліції.

img_3411img_9071img_9127