Візит представників університету до Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Болгарія

cc784260-401a-49cf-b3a4-022ce6c7242208 січня за дорученням ректора представники Одеського державного університету внутрішніх справ, а саме: доцент кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Олександр Ніколаєв та фахівець відділу міжнародного співробітництва Дарія Ніколаєва завітали до Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Болгарія, де зустрілися з ректором Академії Любомиром Тимчевим, проректором Академії Добромиром Доковим та начальником міжнародного відділу Зоряною Буяновою.

dfee0948-9e6a-4666-9233-c28878a3932cУ ході зустрічі було обговорено особливості та напрями підготовки поліцейських і студентів за контрактною формою навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ та Академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Болгарія.

Окрім цього, розглянуто можливість створення Асоціації Чорноморського регіону з такими навчальними закладами, як Академія Міністерства внутрішніх справ Грузії; Академія «Штефан чел Маре» (Молдова); Донецький юридичний інститут; Поліцейська Академія (Турецька Республіка); f1045bd5-aaeb-4123-ac19-65bef56218feПоліцейська академія Олександру Іона Кузи (Румунія). Метою Асоціації є розвиток співробітництва між закладами освіти, в рамках якого буде здійснюватися співпраця та обмін інформацією в таких сферах діяльності, як: інтернаціоналізація освіти та наукових досліджень, мобільність персоналу, студентів та курсантів, обмін інноваційними практиками в модернізації закладів поліцейської освіти, заохочення спільної магістерської, аспірантської та докторської освіти, участь у спільних конференціях, проєктах та дослідженнях, а також вивчення досвіду країн, які територіально пов’язані з Чорноморським регіоном, щодо попередження та протидії злочинності.

Слід зазначити, що Академія МВС є вищим навчальним закладом Республіки Болгарія для підготовки державних службовців для потреб Міністерства внутрішніх справ. Це спадкоємець кращих традицій спеціальної освіти у галузі безпеки та громадського порядку. До складу Академії входить факультет поліції і факультет пожарної безпеки та захисту населення.