Візит представників Консультативної Місії ЄС до університету

05 березня Одеський державний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідали представники Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????До складу делегації увійшли:

– Пол Кірван, координатор регіонального представництва КМЄС в Одесі;

– Хейке Котман, радник/тренер з питань кримінальних розслідувань ;

– Хенрік Андерсон, радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою.

Іноземних гостей привітав проректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко, який наголосив, що вдосконалення поліції потребує залучення досвідчених фахівців для переймання зарубіжного досвіду.

У ході сьогоднішнього візиту представникам вишу представили нового радника/тренера з кримінальних розслідувань Хейке Котман.

Зустріч була зосереджена на проблемних питаннях розповсюдження реклами наркотичних речовин у мережі Інтернет. Хейке Котман розповіла про досвід протидії наркозлочинності, який діє на території Німеччини, та за допомогою яких методів здійснюється боротьба з цим негативним явищем.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Слід зазначити, що схема продажу наркотиків через інтернет набирає все більших обертів, вона побудована так, що покупець і продавець уникають будь-яких контактів. Гроші переказують на банківську картку. Сплачений товар кур’єр залишає у схованці, розташування якої покупцеві повідомляють знову ж таки через інтернет. Ловити таких наркоторговців вельми непросто. Тож, для правоохоронців боротьба з цим явищем – справжній виклик.

Координатор регіонального представництва КМЄС в Одесі Пол Кірван відмітив дуже високий рівень професіоналів в ОДУВС, а також зазначив, що більшість його завдань тісно пов’язані з безпекою, реформуванням сектору безпеки та різноманітними комплексними питаннями.

Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері та сприятиме налагодженню подальшої більш тісної взаємодії з КМЄС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????