Візит голови Консультативної Місії ЄС до університету

????????????????????????????????????????????????????????????????????????11 грудня Одеський державний університет внутрішніх справ відвідав голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас, який поділився своїми знаннями та досвідом у поліцейській діяльності, дипломатії та європейській інтеграції з курсантами університету.

Теми, що були порушені під час лекції з питань загальної поліцейської діяльності:

– критерії оцінки роботи поліції;

????????????????????????????????????????????????????????????????????????– підготовка поліцейських у Європі;

– психологічна підготовка майбутніх поліцейських у Європі.

Проректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Кузніченко привітав іноземного гостя та відмітив важливість таких зустрічей у перейнятті європейського досвіду.

У свою чергу голова місії Кястутіс Ланчінскас розповів про діяльність Місії в Україні, наголосивши, що головною метою Місії є надання підтримки українським органам влади, правоохоронним органам у впровадженні реформ та покращенні ситуації в секторі цивільної безпеки.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Слід зазначити, що представники Місії допомагають у реформуванні поліції, проводять тренінги для працівників різних служб та підрозділів, підвищуючи їх професійний рівень.

Вже тривалий час ми співпрацюємо з Консультативною місією і завдяки цьому наші поліцейські мають можливість перейняти кращий європейський досвід і застосовувати отримані знання у повсякденній роботі. Ми цінуємо цю допомогу та сподіваємось на плідну співпрацю в подальшому.

Тож, з впевненістю можна сказати, що зустріч пройшла в атмосфері взаємопорозуміння та конструктивного співробітництва.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????