Виїзні дні відкритих дверей тривають

06 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели Виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11 класів Дачненської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів та Дачненського навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія” Біляївського району Одеської області.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Учням шкіл було продемонстровано відеоролик про університет.

Також ознайомлено з особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом. Особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ. Про особливості оформлення особових справ кандидатів на бюджетну форму навчання розповіла старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик.

Далі присутнім було представлено виступи творчих колективів університету. Вокальний ансамбль ОДУВС «Крок до зірок», спортсмени університету з рукопашного бою та команда КВК «Курортна зона» створили позитивну атмосферу заходу. По завершенню програми Виїзних днів відкритих дверей понад 100 школярам було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????