Виїзні дні відкритих дверей у ЗОШ м. Одеси

14 лютого представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели два Виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11-х класів Одеської загальноосвітньої школи № 57 та Одеської спеціалізованої школи № 35 з поглибленим вивченням англійської мови.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Учням шкіл було продемонстровано відеоролик про університет, а також відеопривітання курсантів вишу до Дня Святого Валентина. Також школярів ознайомлено з особливостями вступу за державним замовленням та за контрактом.

Особливу увагу звернуто на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Про особливості оформлення особових справ кандидатів на бюджетну форму навчання розповіла старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик.

Далі до уваги присутніх було представлено виступи творчих колективів університету. Вокальний ансамбль ОДУВС «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона» створили позитивну атмосферу заходу.

По завершенню програми Виїзних днів відкритих дверей понад 500 школярам було вручено профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????